MİSYONUMUZ

Sağlık  sektörüne yazılım çözümleri geliştirerek inşa ettiğimiz iovasoft markamızın altında,  sektördeki 20 yıla yaklaşan deneyimimizi, kamu ve özel sektörün sağlıkgüvenlik ve çevre alanında ihtiyaç duyduğu yazılımları sunmaya devam ediyoruz. Gerçek yaşamın içindeki bilişim deneyimimizle,  etkin, esnek ve kullanıcı dostu yazılımlar geliştirerek, işletmelerin sağlıkgüvenlikçevreenerji ve kalite yönetimi gibi alanlardaki iş yönetim akışlarındaki çözüm ortağı olma hedefimizi sürekli canlı tutuyoruz.  

İova Yazılımevi olarak misyonumuz, gerçek yaşamdaki kullanıcılarımız gözünden yazılım çözümleri üretmektir.  Bu doğrultuda,  İnsan Kaynakları (HR) merkezde olmak üzere İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Çevre (HSE) ile ilgili tüm alanlardaki ihtiyaçlara çözümler geliştirmeye değişen ihtiyaçlar doğrultusunda devam etmeyi hedefliyoruz.  

Hızla gelişen donanım ve yazılım teknolojilerinin sunduğu olanaklardan yararlanarak, amaçlarımızı ve araçlarımızı sürekli yenileyerek dost kullanıcılarımıza, “sağlıkta ve güvende iş yaşamı” düşüncesiyle  yazılım çözümlerimizi sunuyoruz.

Kurumsal çözümlerimiz kapsamındaki çalıştığımız kullanıcılarımız çok iyi bilirler ki, “sizin için sizin adınıza” düşünen proje mimarları ve uygulama geliştirme ekibinden oluşan ailemizin misyonu, tüm çözümlerde dinleyendüşünen ve uygulayan ve yeniden dinleyen bir hizmet anlayışını sürekli taze tutmaktır.

Özellikle de belirtmek isteriz ki, bu misyonu “bizim misyonumuz” yapan da, bu misyonu açıklayan metinde kullandığımız dildir.